Kontakt z nami: 12 655 17 49

SCSK Optima, ul.Malborska 65, 30-646 Kraków

Recepcja i rezerwacja

Sale Konferencyjne

Dane firmowe

  • SCSK Optima, ul. Malborska 65
  • 30-646 Kraków
  • NIP 526-10-45-091
  • Krakowski Bank Spółdzielczy
  • nr konta: 86 85910007 0020 0043 5189 0024
  • SWIFT: KRSPPLPK XXX
  • IBAN: PL86 85910007 0020 0043 5189 0024

Łatwy dojazd autobusem lub tramwajem

Z Centrum Miasta – z Dworca Głównego Na przystanku „Dworzec Główny TUNEL” wsiąść w tramwaj linii 50 (kierunek – „Kurdwanów”). Po przejechaniu 8 przystanków należy wysiąść na przystanku „Kabel”, przejść przejściem dla pieszych na ulicę Malborską przez skrzyżowanie z Wielicką, a następnie z ulicą Kamieńskiego. W odległości ok. 400 m. od drugiego skrzyżowania znajduje się Optima. Szybszym i wygodniejszym sposobem dotarcia z Dworca Głównego do Optimy jest przejazd taksówką z parkingu nad dworcem, gdzie znajduje się postój. Można tam dotrzeć windą lub schodami. Przejazd taksówką spod Dworca Głównego do naszego ośrodka powinien kosztować około 25-30 PLN. Z dworca Kraków-Płaszów Na przystanku Dworcowa wsiąść w tramwaj linii: 3, 6, 9, 13, 23, 24, 50 (kierunek – „Bieżanów Nowy”, „Kurdwanów”), wysiąść na następnym przystanku „Kabel”, przejść przejściem dla pieszych na ulicę Malborską przez skrzyżowanie z Wielicką, a następnie z ulicą Kamieńskiego. W odległości ok. 400 m. od drugiego skrzyżowania znajduje się Optima. Można także dojechać bezpośrednio na ul. Malborską 65 autobusem nr 107 (drugi przystanek). Z lotniska Balice Pociągiem z lotniska, następnie wysiąść na Dworcu Głównym, następnie pojechać tramwajem nr 50.

Szybki dojazd samochodem

Z kierunku: Warszawa Ulicą 29 Listopada, Alejami Słowackiego, Mickiewicza i Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego za Castoramą skręcić na drugich światłach w Malborską, (kierunkowskazy na Rzeszów i Wieliczkę). Z kierunku: Katowice Z autostrady A4 dwie możliwości dojazdu: zjazd na obwodnicę Kraków Południe, następnie kierować się na Kraków Łagiewniki prosto na światłach przez rondo, na pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo i na kolejnych światłach w lewo w Klonowicza. Po przejechaniu 1000m znajdziecie się Państwo przy ul. Malborskiej 65, gdzie znajduje się nasz ośrodek. na rondzie Radzikowskiego w prawo w ulicę Armii Krajowej, Czarnowiejską, aleję Mickiewicza i Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego za Castoramą skręcić na drugich światłach w Malborską, (kierunkowskazy na Rzeszów i Wieliczkę). Z kierunku: Chrzanów Ulicą ks. Józefa Poniatowskiego przejazd mostem Zwierzynieckim, ulicą Kapelanką do skrzyżowania Grunwaldzkiego, skręcić w prawo w ulicę Konopnickiej, Kamieńskiego za Castoramą skręcić na drugich światłach w Malborską, (kierunkowskazy na Rzeszów i Wieliczkę). Z kierunku: Zakopane Ulicą Zakopiańską, Wadowicką do ronda Matecznego, skręcić w prawo w Kamieńskiego za Castoramą skręcić na drugich światłach w Malborską, (kierunkowskazy na Rzeszów i Wieliczkę). Z kierunku: Wieliczka Ulicą Wielicką do Kamieńskiego, na pierwszych światłach skręcić w lewo w Malborską.

Wybierz swój pokój i oszczędzaj

W każdym pokoju korzystać możesz z prywatnej łazienki, telewizora LCD, internetu WiFi, zestawu do parzenia kawy lub herbaty.

Pokój Turystyczny: od 75 PLN

Pokój Standard: od 100 PLN

Pokój Standard Plus: od 120 PLN

Poznaj nasze centra noclegowe

Grupa SCSK to cztery obiekty noclegowo – konferencyjne: w Warszawie, Gdańsku i Puławach. Zapraszamy!

SCSK Żurawia – Warszawa

SCSK Zurawia

SCSK Brzeźno – Gdańsk

SCSK Brzeźno Gdańsk

SCSK Pół Ławy – Puławy

SCSK Puławy

Zadzwoń i oszczędzaj: 12 655 17 49

Otrzymasz najlepszą ofertę online. Z wszystkimi dodatkami w cenie.

Kontakt z nami