Sale konferencyjne i szkoleniowe

Nasz ośrodek dysponuje salami konferencyjnymi i zapleczem które umożliwia organizację takich imprez jak:
– szkolenia
– warsztaty
– konferencje
– wyjazdy edukacyjne połączone z blokiem dydaktycznych

Naszych 7 sal konferencyjnych przygotowanych jest do przyjęcia grup szkoleniowych o różnej wielkości i charakterze. Dysponujemy dużą aulą zdolną pomieścić nawet 100 osób, jak również mniejszymi salami, które mogą posłużyć szkoleniom pracowniczym lub lekcjom organizowanym w ramach bloku edukacyjnego. Sale posiadają wyposażenie niezbędne do prowadzenia różnego rodzaju zajęć dydaktycznych. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość wypożyczenia laptopa i rzutnika multimedialnego.

Zakres usług świadczonych przez nasze centrum pozwalają na połączenie oferty konferencyjnej i pobytowej, tworząc kompleksowe rozwiązanie noclegowo-konferencyjne, z możliwością pełnego cateringu (przerwy kawowe, obiad w przerwie konferencji) oraz noclegu dla uczestników i prelegentów.


Wyposażenie sal:

  • tablica
  • flipchart
  • bezprzewodowy Internet

Dodatkowo (odpłatnie):

  • Laptop
  • Rzutnik multimedialny
  • nagłośnienie

Pokaż cennik

 

ustawienie sali ilość osób teatralne szkolne

bankietowe

AULA  100  —  —
SALA 1 30  36  18
 
 SALA 2  70  56  30
 SALA III  —  25  25
  SALA 415 30 12 12
  SALA 416 40 16 15

 

Jakie ustawienie sali wybrać?

Schemat ustawienia miejsc siedzących w sali konferencyjnej to najważniejszy etap organizacji wystąpienia. Od tego zależeć będzie sukces spotkania. W naszych salach konferencyjnych proponujemy trzy rodzaje ustawień:

1. Układ teatralny – idealny podczas prowadzenia przemówienia z pomocą prezentacji multimedialnej. Rzędy krzeseł ustawione zostają w stronę mówiącego. Nie ma wówczas możliwości dostawienia stołów. Nazwa przywołuje na myśl układ miejsc znany z kina lub teatru, warto więc kierować się takim umiejscowieniem krzeseł.

2. Układ szkolny – mniej znany, ale dający swobodę podczas wygłaszania przemówienia. Krzesła oraz stoliki ustawione zostają w stronę podestu. Uczestnicy mogą prowadzić notatki lub ułożyć przed sobą inne niezbędne akcesoria. Na ustawienie tego typu wymagana jest jednak nieco większa przestrzeń.

3. Układ bankietowy – ustawienie to polecamy osobom, które myślą o zorganizowaniu uroczystego spotkania lub specjalnego pokazu. Układ ten zobowiązuje organizatora do ustawienia kilku stołów wraz z krzesłami w kształcie litery U. U szczytu stołu powinny zasiąść goście specjalni oraz mówcy. Dzięki temu będzie doskonale odbierani i widziani przez pozostałych uczestników.